Obnovení činnosti KVZ Nový Jičín na střelnici SSK Sedlnice od 21.5.2020Vláda ČR a ministerstvo zdravotnictví aktualizovali opatření ohledně sportovních aktivit na venkovních sportovištích od 18.5.2020 za definovaných podmínek. Tyto podmínky jsou dostupné na stránkách ministerstva zdravotnictví ČR.

Dnem 17.5. 2020 končí nouzový stav na celém území celé České republiky, ovšem zůstávají v platnosti hygienická pravidla a některá mimořádná opatření.

Požadavky na organizovaný trénink profesionálních i amatérských sportovců na venkovním i vnitřním sportovišti s účastí nejvýše 100 osob ve stejný čas najdete na odkaze https://koronavirus.mzcr.cz/uvolnovani-opatreni/. Od 25.5. 2020 může současně sportovat 300 osob včetně využití zázemí.

Je stále nutné nosit na střelišti nejenom ochranu sluchu a zraku, ale také ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének. Střeliště, byť částečně otevřeno, totiž nemá dostatečně velký prostor na to, aby zde bylo za každých podmínek dodrženo pravidlo 2 metrů mezi sportovci a ostatními osobami.

© Copyright 2013 KVZ Nový Jičín.  All rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now